505 821 378

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      505 821 378    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta

Świadczymy usługi w zakresie projektowania, produkcji oraz modyfikacji maszyn, instalacji, linii produkcyjnych/technologicznych.

Firma Elserwis – Bis zapewnia klientom profesjonalne wykonawstwo oraz wsparcie na każdym etapie inwestycji, od przyjęcia koncepcji poprzez fazę projektowania, realizacji do momentu wdrożenia i serwisu instalacji. Naszą specjalnością jest szeroko rozumiana branża budowy maszyn. Firma świadczy również usługi w zakresie budowy, modyfikacji i modernizacji maszyn i linii produkcyjnych, wyposarzenia produkcji,  automatyki przemysłowej, oraz prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych.

Kolejnym profilem naszej działalności są usługi związane z wsparciem produkcji, obróbką materiałową, projektowaniem oraz wytwarzaniem nietypowego wyposarzenia. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne i park maszynowy - co umozliwia nam kompleskową realizację zadań.


Posiadamy niezbędne wykształcenie, oprogramowanie wspomagające projektowanie, uprawnienia jak i praktyczne umiejętności, co zapewnia rzetelną realizację zleconych prac. Zaplecze personalne i techniczne pozwala nam realizować zarówno małe i duże inwestycje. 


Cenimy sobie uczciwość, zaangażowanie, jakość oraz innowacyjność. Dążymy do tego, aby zapewnić naszym klientom jak największą satysfakcje z wykonanych usług, co będzie czynić naszą firmę rozpoznawalną i godną polecenia.

Doradzamy jak łatwo i ekonomicznie rozbudować system o nowe funkcje i urządzenia realizując oczekiwania klientów i nadążając za postępem technologicznym.

Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami